Оплата товарів від PRODOM.ua – Безпечно та зручно

Ми пропонуємо декілька варіантів оплати замовлень на сайті PRODOM.ua, щоб забезпечити максимальний комфорт та безпеку для наших клієнтів. Ви можете обрати найбільш зручний для вас спосіб оплати:

  1. Безготівковий розрахунок: Якщо ви представляєте юридичну особу або ФОП, ви можете оплатити своє замовлення за допомогою безготівкового розрахунку. Для цього потрібно отримати рахунок-фактуру та провести оплату через банк.

  2. Готівка: Ви можете оплатити замовлення готівкою при самовивозі товару з наших відділень у м.Дніпро та м.Новомосковськ. Також, у разі кур'єрської доставки "Нової Пошти", оплата можлива при отриманні товару (наложений платіж).

  3. Оплата на карту: Ми приймаємо оплату на банківську карту. Вам буде надано реквізити для оплати після оформлення замовлення. Після оплати, будь ласка, повідомте нашому менеджеру про здійснену оплату, щоб ми могли підтвердити ваше замовлення.

У разі питань або сумнівів щодо оплати товарів на нашому сайті, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами. Ми з радістю допоможемо вам вибрати найбільш зручний та безпечний спосіб оплати замовлення!