Виробництво поліетиленових мішків і пакетів
Ми створюємо дуже міцні вироби з поліетилену. Ці сумки бувають різних розмірів, щоб найкращим чином відповідати вашим потребам. Ми забезпечуємо оптове виробництво, яке можна налаштувати за допомогою етикеток і рекламних опцій. Наша компанія впорається з будь-якими терміновими замовленнями. Незалежно від того, чи призначені ці вироби з поліетилену для одноразового або постійного використання, ви можете покластися на рішення, щоб виконати роботу.

Що ми пропонуємо для клієнтів?
Наш виробник гнучкої упаковки пропонує широку інформацію, яку містить сайт Prodom.ua. Ми пропонуємо співпрацю по індивідуальному замовленню. Ми пропонуємо біорозкладні «зелені» поліетиленові плівки для пакетів, термобарьерную плівку і друк буквено-цифрових кодів на поліетиленових пакетах. Наша компанія виробляє поліетиленові пакети.

Ми можемо надрукувати їх на прозорій або кольоровий поліетиленовій плівці. Якщо в каталозі упаковки немає того, що вам потрібно, тоді досвідчені фахівці нададуть безкоштовні консультації та допомогу в здійсненні замовлення. Виробництво поліетиленових мішків здійснюється на професійному рівні, тому нам довіряють як приватні особи, так і власники великих підприємств.

Особливості товару
Наші поліетиленові пакети для сміття ідеально підходять для будинку і дачі, а також інших об'єктів нерухомості. Ці пакети бувають плоскими, складчастими, рулонними і т. Д. Ми пропонуємо безкоштовні зразки для більшості наших складських позицій, а також безкоштовне перевезення відповідних замовлень на складські запаси. Товар зі складу може бути доставлений з різних регіональних складів.

Наша компанія приділяє особливу увагу забезпеченню якості, обслуговування і вигідного виробництва всіх наших поліетиленових пакетів. Ми є виробником з повним спектром послуг, сертифікованим, який виробляє тисячі пакетів різною шириною. Вони можуть бути надруковані в 10 колірних комбінаціях. Наші конструктори завжди готові допомогти вам з будь-якими вашими потребами в поліетилені. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію.