1. Категорії товарів, які можна / не можна повернути Групи товарів, прийнятих до повернення перераховані в законодавстві України.

2. Терміни, умови та порядок (процес) повернення товарів належної якості:

Термін повернення товару становить 14 днів з моменту покупки.

Умови повернення: товар повертається з заповненим бланком повернення. Поверненню підлягає тільки товар належної якості і не використаний покупцем, за умови, що товар зберіг товарний вигляд, властивості, упаковку, пломби і ярлики.

Порядок повернення коштів за товар: покупець протягом 14 днів повинен відправити заповнений бланк повернення по електронній пошті і відіслати товар підлягає поверненню. Після перевірки відповідності товару умовам повернення, компанія відшкодовує гроші за придбаний товар.

3. Терміни, умови та порядок (процес) повернення товарів неналежної якості:

Якщо товар прибув до вас з істотними ушкодженнями ви маєте право не забирати його зі складу перевізника або ж у кур'єра. Якщо ви не перевірили в момент передачі замовлення належну якість продукції, умови повернення уточнюються у менеджера компанії.

4. Фізичне розташування, де повернення можна зробити:

Повернення можна зробити за адресою Київ, вул. Кубанської України, 26. Свої дії по поверненню необхідно узгодити з нашими менеджерами по телефону.

5. Строки та умови повернення коштів:

Грошові кошти за товар будуть повернуті на карту або ж готівкою. Всі транспортні витрати по поверненню товару бере на себе покупець.