Компанія "APPtrade" пропонує виробництво і продаж кращої продукції

Наша компанія надає до ваших послуг сучасні високі технології в області виробництва і реалізації пакувальної продукції і товарів для будинку. А також екологічні традиції, надійність бізнесу і привабливі умови співпраці. Гігієнічні товари, особливо для індивідуального користування, немислимо продавати без упаковки, і найчастіше це різні упаковки з гнучких матеріалів. Компанія "APPtrade" пропонує кращі умови співпраці.

Наша місія

Місія "APPtrade" - сприяти економічному розвитку та добробуту співтовариств, що обслуговуються компанією, шляхом надання громадянам і підприємствам якісних гнучких пакувальних рішень, відповідних високим професійним та етичним стандартам.

"APPtrade" пропонує комплексні рішення для виробництва високоякісних пакувальних матеріалів і товарів для будинку. Наша компанія - одна з провідних організацій, що працюють в індустрії гнучкою полімерної упаковки і товарів для будинку. Основний напрямок діяльності компанії залишалося незмінним протягом усього її довгої історії - це виробництво різних високотехнологічних плівкових господарських товарів. Не змінюючи традицій якісного виробництва, наша організація постійно модернізує своє господарство. Сьогодні у нас в запасі є одне з найбільш сучасно обладнаних підприємств в своїй галузі.

Широкий асортимент продукції

Налагоджена структура підприємства і налагоджена взаємозв'язок всіх підрозділів забезпечують швидке і якісне виробництво поліетиленової упаковки, пакетів, плівки, банних і кухонних губок, фольги, серветок, рукавичок і інших видів госп товарів. Крім вищесказаного в нашій компанії можна вигідно купити пергамент для випічки, серветки віскозне, латексні рукавички, рукав для запікання і інші хоз.товари. Вся продукція пропонується в роздріб і оптом від виробника, тому співпрацювати з нами вигідно для всіх зацікавлених осіб. А також повне задоволення найвищих вимог і вимог замовників. Гнучкість у взаємодії з клієнтами, підвищена якість виробництва товару і не тільки ми пропонуємо для клієнтів.

Поліетиленова плівка може поставлятися у вигляді поліетиленової плівки низькою, середньої або високої щільності. Вона абсолютно безпечна для харчових продуктів, придатне для вторинної переробки і може бути перероблена в будь-якому варіанті. Наша плівка особливо підходить для автоматичних пакувальних процесів через її виняткову гнучкість і чудових усадочних властивостей. Це універсальна трубчаста пластикова плівка, яку можна екструдувати у вигляді моношару або супутнього продукту з декількома шарами. Його можна надрукувати до 10 різних кольорів, щоб зробити її ідеальним рекламним носієм.

Ця орієнтована поліпропіленова плівка забезпечує значно кращу стійкість до розриву, ударам і проколів, ніж інші пакувальні матеріали. Його високий блиск поверхні і прозорість підкреслять вашу упаковану продукцію в кращому світлі. У нашому каталозі ви знайдете такі товари, як: губка кухонна, фольга харчова, харчова плівка, серветка з мікрофібри і інше. І якщо вас цікавлять інші товари, наприклад, губка банна, тоді і її можна замовити з швидкою доставкою по всій Україні.

"APPtrade" пропонує поліетиленові мішки і пакети, які включають в себе найбільш поширені розміри і стилі, які використовуються для всіх ваших потреб в упаковці харчових і нехарчових продуктів. Сконструйовані з декількох шарів полі-, нейлонової, поліефірної, металізованої або фольгированной плівки, пакети служать бар'єром для вмісту всередині пакету (тобто зберігають їжу всередині свіжої).

Бар'єрні властивості вимірюються:

 • швидкістю пропускання водяної пари;
 • швидкістю пропускання кисню;
 • термостійкість;
 • опором проколу;
 • межею міцності на розрив.

Пакети сконструйовані таким чином, що вони можуть стояти самостійно, коли продукт перебуває в пакетах. Це пов'язано з нижньої вставкою, яка створює міцну основу. Пакети зберігаються в плоскому вигляді для зручного зберігання. У порівнянні з картонними коробками, ці пакети не можна розчавити. Все це робить пакети ідеальними для роздрібної торгівлі. Крім цього, в каталозі можна знайти моделі пакетів, у яких присутні верхні блискавки. Вони роблять їх ідеальними для зручності клієнтів, щоб мати можливість запечатувати і повторно запечатувати пакети.

 

Пергамент для випічки

Компанія "APPtrade" пропонує пергамент для випічки, який має склад під індивідуальні вимоги - ви вирішуєте, якими якостями повинна володіти ця захисна плівка. Це складова плівка, виготовлена ​​з різних вогнестійких матеріалів. Наша композиція складається з 2-3 або більше шарів для забезпечення оптимальних захисних властивостей, наприклад, щодо механічної міцності, кисневого та паронепроникності або стійкості до спеки і погодних умов. Пергамент для випічки намотується на котушки і може оброблятися на повністю автоматизованих пакувальних лініях або машинах для конвертації пакетів.

Наші переваги:

 • Плівкові матеріали виробництва "APPtrade":
 • Надаємо високопродуктивне розливний обладнання.
 • Гарантія неперевершеної якості друку.
 • Оптимальна вартість.

Також в списку наших переваг:

 • Широкий вибір умов доставки.
 • Індивідуальний підхід до вирішення проблем.
 • Великий вибір товару.
 • Гарантія надійності при випуску продукції.
 • Безкоштовні консультації для всіх клієнтів.
 • Використання новітнього сировини і обладнання.


Ми в повній мірі використовуємо багатий досвід і традиції, і постійно розвиваємося, а також відкриваємо нові горизонти, щоб запропонувати вам найкращі можливості для бізнесу. Наша компанія вважає, що довгострокові відносини, засновані на довірі і взаємній вигоді, грають ключову роль в досягненні успіху. У будь-якому партнерстві ми віддаємо перевагу безпрограшній моделі, і величезна кількість партнерів, з якими ми співпрацюємо, оцінили нас позитивно.