Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–18:00

0
Мій кошик
 • Оплата
  при отриманні
 • Обмін
  та повернення
 • Швидка
  доставка
 • Гарантія
  якості
 • Покупка
  в один клік

PROdom.ua- Виробник госптоварів

Компанія "APPtrade" пропонує виробництво і продаж кращої продукції

Наша компанія надає до ваших послуг сучасні високі технології в області виробництва і реалізації пакувальної продукції і товарів для будинку. А також екологічні традиції, надійність бізнесу і привабливі умови співпраці. Гігієнічні товари, особливо для індивідуального користування, немислимо продавати без упаковки, і найчастіше це різні упаковки з гнучких матеріалів. Компанія "APPtrade" пропонує кращі умови співпраці.

Наша місія

Місія "APPtrade" - сприяти економічному розвитку та добробуту співтовариств, що обслуговуються компанією, шляхом надання громадянам і підприємствам якісних гнучких пакувальних рішень, відповідних високим професійним та етичним стандартам.

"APPtrade" пропонує комплексні рішення для виробництва високоякісних пакувальних матеріалів і товарів для будинку. Наша компанія - одна з провідних організацій, що працюють в індустрії гнучкою полімерної упаковки і товарів для будинку. Основний напрямок діяльності компанії залишалося незмінним протягом усього її довгої історії - це виробництво різних високотехнологічних плівкових господарських товарів. Не змінюючи традицій якісного виробництва, наша організація постійно модернізує своє господарство. Сьогодні у нас в запасі є одне з найбільш сучасно обладнаних підприємств в своїй галузі.

 

Відгуки про магазин
Вгору